Gazety leżące na blacie | Blaty stołowe Topalit,

Blat drewniany to klasa sama w sobie. Nie dość, że pięknie się prezentuje, to i z łatwością dopasujemy jego kształt do warunków otoczenia. Niezależnie czy szukamy blatu do ogródka restauracji czy firmy znajdziemy wiele różnych materiałów i sposób wykonań. Niestety wiele z nich nie spełnia swojej roli lub w bardzo krótkim czasie ulega zniszczeniu. Jaki blat najlepiej kupić?

Blaty Drewniane Topalit

Spośród materiałów z których wykonywane są blaty najlepsze i najtrwalsze są te wykonane z drewna. W naszej fabryce wytwarzamy produkty z specjalnie wyselekcjonowanych i zgodnych z certyfikatem PEFC drzew lub jak przyjęło się na świecie z Topalitu. Nasza metoda polega na ciśnieniowej obróbce drewna tak aby uzyskać właściwości, których potrzebujemy. Jest to jeden z punktów procesu powstawania blatów.

Drewniany blat Topalit, Blaty na wymiar, meble ogrodowe

Specyfikacja blatu drewnianego

Co jeśli nie chciałbyś żeby twoj blat wyglądał na drewniany, ponieważ nie wkomponowuje się on w styl miejsca w jakim będzie? Otóż nie ma z tym najmniejszego porblemu. Zawsze zewnętrzna warstwa jaka jest widoczna jest wybierana przez klienta. W naszej ofercie znajdziesz wzory z drewna, kamienia, różnych kolorów, tekstur lub jeśli masz taką wizję możemy stworzyć blat z twoim własnym nadrukiem. Nie ma z tym żadnego problemu, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy ci cały proces.

Cechy blatu drewnianego

Nasze blaty oraz ich wykonanie pozwala im być niedorównanymi na rynku. Żaden inny materiał nie pozwala na uzyskanie takich właściwości jakie daje blat drewniany. Wieloletnia wytrzymałość, odporność na uderzenia, temperatury, zabrudzenia. To tylko kilka z najważniejszych cech. To właśnie takie blaty znajdziesz w większości dobrych restauracji czy firm. Blaty takie także idealnie sprawdzaja się w szkołach gdzie muszą wytrzymać przez lata użytkowane intensywnie codziennie.

 

Nasze produkty to gwarancja jakości i wieloletniej skuteczności użytku. Nasi klienci z całego świata są zadowoleni z naszych blatów i to właśnie dzięki ich polecenim zyskujemy coraz to nowych klientów. Stale doskonalimy technikę produkcji oraz inwestujemy w najnowsze technologie, żeby pozostać jednym z najlepszych producentów blatów na świecie. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem blatu drewnianego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Szklanka położona na drewniany blat do gastronomii Topalit, meble do restauracji
Close Menu