Blat kuchenny czy stołowy to miejsce którego używamy cały czas. Stawiamy na nim naczynia, kroimy żywność, przygotowujemy jedzenie. Często zdarza się nam coś na niego rozsypać lub nawet wylać. Wszystkie te czynności wpływają na to jaki blat powinniśmy wybrać. Dlatego musi być odporny i solidny, żeby był wart swojej ceny i służył bez względu na okoliczności.

Blat Stołowy Topalit | Na wymiar | Kuchenny

Blaty stołowe Topalit

Nasze blaty są wykonywane z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu ich trwałość jest tak długa. W kuchni czeka wiele zagrożeń ale nasze produkty są na to gotowe. Są odporne na środki chemiczne, uderzenia, nie da się ich zaplamić kawą czy herbatą. Ponadto bez problemu możesz postawić na nich ciepły garnek (pod gorące należy podłożyć np. metalową podstawkę). Dzięki specjalnym powłokom wystarczy ścierka i odrobina płynu aby je wyczyścić. Nasze blaty nie wymagają dodatkowej konserwacji. Jedyne co musisz robić to utrzymywać je w porządku. Na takie same zagrożenia są odporne nasze blaty zewnętrzne.

Stół do kuchni na wymiar

Aby uczynić naszą kuchnię jak najbardziej funkcjonalną i wygodną planujemy jak rozmieścimy w niej meble, zlew, AGD oraz inne akcesoria. Tak samo sprawa wygląda w przypadku blatu kuchennego i stołu do kuchni. Blat często zajmuje wiele miejsca więc wybierając go musimy zwrócić uwagę na wygląda całego pomieszczenia. Przede wszystkim kolorystycznie musimy go dobrać pod kolor naszej kuchni tak aby wspólnie tworzyły jedną całość. Wielkość stołu do kuchni także należy wybrać kierując się miejscem w jakim chcemy żeby stał.

Certyfikaty

Nasze blaty posiadają wszystkie najważniejsze certyfikaty między innymi LFGB który jest potrzebny przy blacie w kuchni. Jest on oparty na europejskich dyrektywach które mówią o standardzie jakie musi posiadać blat by mógł być używany w kontakcie z jedzeniem. Aby zdobyć ten certyfikat blat musi pozytywnie przejść całą serię testów wykonywanych w specjalnych laboratoriach pod czujnym okiem testerów. Posiadając ten certyfikat nie tylko mamy pewność że nasz klient będzie zadowolony, ale także że nasze produkty są bezpieczne dla ludzi i środowiska. Przyjazność dla środowiska potwierdza również PEFC który gwarantuje że cały proces od ścięcia drzewa do wytworzenia przez nas mebla jest w pełni legalny, a drzewa pochodzą tylko i wyłącznie z legalnych źródeł. Dajemy klientowi pełną satysfakcję oraz gwarancję, że kupując nasz produkt będzie z niego zadowolony, a nasz blat spełni swoje zadanie w kuchni.

Zapoznaj się z naszymi produktami: PRODUKTY

Close Menu