W naszej ofercie znajdą Państwo produkty z najlepszego drewna. Produkcja blatów odbywa się w naszej fabryce w Ampflwang gdzie cały proces jest przeprowadzany przez naszych wyszkolonych fachowców którzy gwarantują sprawdzona jakość.

Meble ogrodowe

Wśród mebli ogrodowych dzisiaj można wybierać spośród wielu różnych materiałów z jakich produkowane są nasze meble. Plastikowe, aluminiowe, z żeliwa czy metali ale to drewniane meble mają najwięcej uroku i klasy. Blaty drewniane na stolik ogrodowy to jeden z najczęstszych wyborów na taras. Spełnia swoje funkcje oraz prezentuje się bardzo dobrze samemu, a jeszcze lepiej gdy wpasuje się w kolorystykę innych mebli. Nasze meble na wymiar pozwalają na wybór jednego z wielu materiałów i kolorów dzięki czemu znajdzie coś dla siebie.

Sprawdzona jakość

Współpraca z nasza firmą jest bardzo prosta.

  1. Przejrzyj nasz katalog który regularnie aktualizujemy o nowe produkty które zaczyna tworzyć nasza fabryka. Spośród wielu wzorów i materiałów znajdziesz coś dla siebie.
  2. Skontaktuj się z nami! Jeśli coś ci się spodoba daj nam znać. W zakładce Kontakt znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Zadzwoń lub napisz do nas, a my pomożemy i powiemy ci co dalej.
  3. Gdy już wszystko zostanie wybrane my zlecamy produkcję naszej fabryce, która dzięki stałemu zaopatrzeniu pozwala na szybką produkcję, a następnie transport zamówionego produktu.

Produkcja blatów i parapetów to nasza pasja dlatego produkty jakie dostarczamy naszym klientom są najwyższej jakości. Szybka produkcja i transport gwarantują zadowolenie i satysfakcję.

Zapoznaj się z naszym katalogiem: Katalog

Close Menu