Parapety wewnętrzne

Dzięki nim wspomagane jest mieszanie ciepłego powietrze znad grzejnika z zimnym które spływa od okna. To one także sprawiają że kurz jaki unosi się znad grzejnika nie rozchodzi się dalej. Dodatkowo bez niego powierzchnie ścian pod oknami brudziły by się w zaskakująco szybkim tempie. Wybierając parapet z drewna muśmy pamiętać, żeby był on odporny na wodę w różnej postaci oraz wilgoć. Warto także wkomponować je do stylu wnętrza w jakim będą się znajdować. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele wzorów z których można dopasować najlepsze parapety do danego stylu.

 

Parapet Werzalitowy Topalit, Paratet naturalny, drewniany

Przyciągający wzrok

Nowoczesne lub klasyczne. Ekstrawaganckie lub eleganckie. Parapety Topalit to idealne rozwiązanie które dopasuje się do wymagań nawet najbardziej wyszukanych klientów. Nasze produkty cechują się wysoką odpornością na wilgoć oraz ścieranie. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu, gwarancji niezawodności, nowocześniej logistyce oraz doskonałemu zaopatrzeniu nasze parapety są numerem jeden wśród firm budowlanych oraz zwykłych klientów. Osiągnięcie najwyższego poziomu w obsłudze klienta oraz przyspieszenie całego procesu jest ciągle naszym celem i staramy się go ciągle doskonalić.

Jakość

Wytwarzane z najlepszych austriackich drzew przez specjalny proces formowania, parapety Topalit są wyposażone w unikalne cechy. Ich materiał rdzeniowy jest znacznie bardziej zwarty niż konwencjonalna płyta wiórowa, uszczelniony z wyjątkowo wysoką zawartością żywicy. Płyta i powłoka są formowane ciśnieniowo w jednym kawałku przy wysokim poziomie ciśnienia i temperatury, tworząc stabilną, nierozłączną jednostkę.

Zapoznaj się z naszymi produktami: PRODUKTY

Biały Parapet werzalitowy Topalit, Parapet z Werzalit
Close Menu